Pronájem sumo ringu

Aktivitu dodáme jako doprovodný program na Vaší kulturní akci!


Pronajmout sumo ring        Další atrakce k pronájmu Popis atrakce sumoring

Na velké žíněnce (5 x 5 m) probíhá zápas dvou účastníků (zápasníci sumo) ve zvětšovacích oblecích!

Sumo ring je zábavná atrakce učená pro děti i dospělé (nabízíme varianty provedení: dětské sumo až sumo pro dospělé). Zápasníci sumo mají za úkol povalit soupeře na žíněnku nebo ho vytlačit z kruhu - to ale díky jejich oblekům není vůbec snadné! Molitanem vycpané zápasnické obleky zvětšují objem účastníků a ti pak mají problém i s vlastním pohybem. Důležité je zůstat na žíněnce a na nohou. Pravidla hry vychází z klasické japonské sportovní disciplíny - zápasu sumo.

S oblékáním účastníků do zápasnických obleků pomáhá školená obsluha, která také dohlíží na dodržovaní pravidel hry. Atrakce sumo ring poskytuje dostatek zábavy nejen samotným účastníkům, ale i přihlížejícím divákům. Výhodou atrakce je, že je snadno přenosná a je možné ji umístit jak ven tak i do uzavřených prostor. Sumo ring je vhodná atrakce pro různé zábavné show, může být použita i na diskotékách a v klubech, jako atrakce při pořádání zábavných programů, sportovních a různých hromadných akcích.


Sumo ring pro vás můžeme zajistit i v kombinaci s dalšími atrakcemi jako např.: autodraha, nafukovací skákací hrady, obří skluzavka, rodeo býk, surf / snowboard simulátor, aerotrim, moucha, lasershot, facepainting nebo horolezecká stěna. Atrakci sumo ring lze však pro svou nápaditost a originalitu provozovat i samostatně.